Strona główna » Nawet 1000zł w nowej promocji Credit Agricole

Nawet 1000zł w nowej promocji Credit Agricole

Banki i placówki finansowe wciąż prześcigają się na coraz to nowe promocje! Konsumenci mają naprawdę niesamowity wybór. Credit Agricole już w przeszłości zaskakiwał nas niespodziankami, a teraz? Teraz na rynku pojawiła się nowa stworzona przez firmę promocja. Ogromna premia w wysokości 1000 zł. może być Twoja! Brzmi atrakcyjnie, ale jakie warunki należy spełnić? Otóż nie zmieniły się, aż tak drastycznie w porównaniu z tym co było wcześniej, natomiast wciąż bardzo łatwo zdobyć chociażby kilkaset złotych. Jak to wszystko się odbywa? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Jesteś nowy? Bank może Ci wypłacić nawet do 1000 złotych!

Pomiędzy dniami 27 marca a 31 maja 2015 możesz przystąpić do nowej promocji oferowanej przez Credit Agricole. Wymaganym jest złożenie odpowiedniego wniosku. W tym celu należy odwiedzić placówkę banku, połączyć się telefonicznie z konsultantem bądź formularz wypełnić przez Internet. Ubiegać się możesz o jeden z rachunków objętych promocją. Oczywiście aby w ogóle skorzystać z danej możliwości musisz być świeżo upieczonym klientem firmy i nigdy wcześniej nie korzystać z promocji „Jesteśmy gotowi”.

Ubiegać się o powyższą nagrodę nie może osoba, która:

  1. W czasie do 90 dni przed rozpoczęciem promocji miała Konto Indywidualne, bądź współdzieliła z kimś konto w pakiecie odmiennym, niż Pakiet Depozytowy.
  2. Przed rozpoczęciem promocji uczestniczyła już wcześniej w promocjach oferowanych przez daną instytucję. Chodzi tu o programy „Jesteśmy gotowi”, „Jesteśmy gotowi 2” lub „Jesteśmy gotowi – edycja internetowa”.

Gdy podlegamy pod dana promocję, odpowiadamy na powyższe warunki wtedy nie pozostaje nam nic innego jak tylko złożyć wniosek i ubiegać się o konto w Credit Agricole, ale pamiętajmy również, że należy przy tym :

  • Formularz wypełnić w Internecie, pobrać go za pomocą strony www
  • Złożyć pismo o wydanie karty
  • Uruchomić Rachunek Oszczędzam
  • Skorzystać z usługi CASaver
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych
  • Nie sprzeciwiać się wobec wysyłaniu przez placówkę informacji handlowej pod podany e-mail
  • Koniecznym jest podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail
  • Potwierdzić chęć wzięcia udziału w zabawie

Teraz jesteśmy już coraz bliżej upragnionej premii. Jednak podpunkty wymienione powyżej nie są jedynymi wymaganiami jakie będzie miał w stosunku do nas bank. Obowiązkowym jest też stały przepływ środków na naszym nowo otwartym koncie. W uproszczeniu chodzi o to by systematycznie uiszczać wpłaty nie mniejsze niż 1500 zł miesięcznie. Gdy posiadamy umowę o prace lub przysługuje nam renta, emerytura będziemy zobowiązani do podpisania zlecenia przekazywania środków. Natomiast w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą musimy złożyć podpis na deklaracji o stałym zasilaniu konta i będziemy przelewać sobie wymagane 1500 zł.

Musimy jednak zaznaczyć, że jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziemy mogli wpłacać danych środków zostaniemy z programu promocji usunięci. Nie będziemy mieli już prawda do ubiegania się o premię.

No dobrze, wszystko rysuje się w kolorowych barwach. Premia w wysokości 1000 złotych brzmi z pewnością obiecująco, ale o co tak naprawdę jest ta gra? Co zyskujemy? Na czym to wszystko polega?

100 zł na dobry początek

Kiedy tylko konto otwieramy i godzimy się na powyższe warunki na zachętę otrzymujemy 100 złotych. 100 złotych przydzielane jest za sam fakt otwarcia konta, nic więcej nie jest wymagane. Najważniejszy dla banku jest ruch na naszym koncie, czyli systematyczne wpłacanie wspomnianej wyżej gotówki, mowa o kwocie wysokości 1500 zł. Pamiętajmy by operacji tej dokonać maksymalnie w kolejnym miesiącu po miesiącu przystąpienia do promocji.

weź 100zł na dzień dobry

Kolejne 100 złotych za przeniesienie wpływu wynagrodzenia

Otrzymamy je za przeniesienie konta. Z taka sytuacja spotykamy się po raz pierwszy. Wcześniejsze promocje tej opcji nie obejmowały. Jednak na czym to wszystko polega? Wszystko zaczyna się od odwiedzenia placówki banku. Następnym krokiem będzie złożenie odpowiedniego dokumentu. Będzie to wniosek wraz z pełnomocnictwem dotyczącym przeniesienia rachunku. Na wniosku należy umieścić nazwę banku i oczywiście nie obędzie się bez podania numeru konta. Ostatecznym krokiem jest formalne zamknięcie rachunku bez zakłócania terminu wypowiedzenia oraz podanie nazwy firmy, która od tej pory będzie nam przekazywać wynagrodzenie na nowy rachunek w Credit Agricole.

Tak sporządzony dokument wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć podczas podpisywania umowy, albo w przypadku formalności internetowych – w czasie 7 nie dłuższym niż 7 dni od momentu podpisania umowy. Podkreślamy jednak, że warunkiem podstawowym jest wpływ w wysokości min. 1500 złotych.

100zł za przelew wynagrodzenia

Maksymalnie do 300 złotych otrzymamy za opłacanie rachunków

W nowej promocji Credit Agricole możemy uzyskać aż 5% wartości wszystkich opłacanych przez nas rachunków. Należy zaznaczyć, że kwota nie może przekroczyć 300 złotych. Rachunki o jakich mowa to oczywiście te za elektryczność, gaz, energię, telewizję, Internet czy telefon.

Jak zwykle i w tym przypadku należy zaznaczyć, że premia będzie wypłacana pod warunkiem wpływu 1500 złotych.

300zł za opłacanie rachunków

Możemy uzyskać nawet do 500 złotych za transakcje kartą

Kolejna i ostatnią metodą na otrzymanie premii jest zwrot za płatność kartą. Mowa o zwrocie 50% środków przekazanych na konto CASaver.

500zł za płatności kartą do konta

Promocja trwa 18 miesięcy

Z jednej strony to dużo. Dokładnie tyle czasu musimy mieć aktywne, otwarte konto w Credit Agricole. Jednak jeśli z promocji chcemy skorzystać i walczymy o dodatkowe środki to niestety musimy wziąć pod uwagę, że jest to wymagane przez instytucje i nie mamy na to wpływu.

Akie koszty poniesiemy w związku z prowadzeniem konta?

Nie należy się obawiać. Trochę zdrowego rozsądku wystarczy by nie zapłacić wcale. Bowiem jeśli dana osoba nie ukończyła jeszcze 27 roku życia może pozwolić sobie na opcję 1 Konto. Nie ma tu żadnych opłat, prowadzenie jest zupełnie darmowe, a koszt karty to jedyne 2 złote. No chyba, że za jej pomocą dokonamy transakcji w kwocie 100 złotych. W tym wypadku nie zapłacimy za nią w ogóle.

Każda inna osoba może skorzystać z opcji PROSTO oszczędzające Premium. Jest to chyba najbardziej korzystny wybór. Wystarczy wpływ o wysokości 1000 złotych by za prowadzenie nie zapłacić, kata również jest darmowa.

Można pokusić się o konto Standard, należy zwrócić jednak uwagę, że za kartę przyjdzie nam zapłacić w tym wypadku aż 3 zł – więc po co przepłacać skoro wystarczy wybrać wersję Premium i mieć ją zupełnie za darmo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *