Strona główna » Lokata Bezkonkurencyjna czyli 3,15% na 4 miesiące

Lokata Bezkonkurencyjna czyli 3,15% na 4 miesiące

O Lokacie Bezkonkurencyjnej Idea Banku było głośno. Oprocentowanie roczne wyniosło tu 3,15%, co klasyfikuje tą lokatę na wysokim poziomie. Patrząc na aktualną sytuację ekonomiczną nie można oprzeć się wrażeniu, że to całkiem niezła oferta. Dodatkowym atutem jest możliwość zdeponowania jakiejkolwiek ilości środków przy czym nie trzeba mieć konta w banku. Po dłuższym czasie nieobecności, Lokata Bezkonkurencyjna powróciła na salony.

Lokata Bezkonkurencyjna obowiązuje przez okres 4 miesięcy. Zamieścić na niej można środki w wysokości od 1 tysiąca zł do 1 miliona złotych. Atutem lokat tej instytucji jest to, iż zwykle czas w jakim musimy je opłacić wynosi  14 dni, niestety nie w tym przypadku. Czas jaki mamy przy wyborze Lokaty Bezkonkurencyjnej jest o wiele krótszy i wynosi jedyne 5 dni (z całą pewnością powodem jest tutaj szczególna atrakcyjność oferty).

Podsumowując należy dodać, że dla osoby, która wcześniej z produktami Idea Banku nie miała do czynienia warto najpierw ubiegać się o Lokatę Happy. Oferta wygląda bardziej obiecująco ponieważ posiada oprocentowanie 4% w skali 3 miesięcy, kwota do 10 tysięcy złotych. Nadwyżkę można zdeponować już używając Lokaty Bezkonkurencyjnej, wszystko to za sprawą dostępu elektronicznego.

Przedsiębiorstwa także mogą znaleźć w Idea Banku lokaty z korzystnym oprocentowaniem. Roczne oprocentowanie dla malutkich, jednoosobowych firm może sięgać 3-4% (jako przykład można wymienić miesięczną Lokatę Przedsiębiorczą 4%, przy kwocie maksymalnej 20 tysięcy złotych).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *