Strona główna » Karta kredytowa za darmo. Na zawsze. Oto Citi Simplicity.

Karta kredytowa za darmo. Na zawsze. Oto Citi Simplicity.

Citibank zdecydował się na usunięcie promocji , w której za założenie karty kredytowej otrzymywano premię w wysokości 200 zł. Bank stosował dość nieskuteczną kampanię. Otóż zachęcał potencjalnych klientów, wabił fajnymi nagrodami na start, jednocześnie później używanie karty stawało się coraz droższe. W ostatnich czasach kwoty te znacznie wzrosły. Posiadanie karty stało się dla wielu nieopłacalne.

Nowa karta kredytowa Simplicity

Nowym zamiennikiem wprowadzonym przez bank okazała się karta kredytowa Simplicity, całkowicie darmowa i to dożywotnio. Bank dodatkowo umożliwił przeniesienie zadłużenia z innego banku na pół roku, bez żadnym opłat. Czy aby na pewno nie ma żadnych kruczków?

Teraz za kartę Citi Simplicity nie zapłacisz zupełnie nic

Aby kartę kredytową w Citibanku otrzymać nie trzeba dysponować zasobnym portfelem i nie trzeba mieć bardzo wygórowanych dochodów. Jest to opcja dostępna dla większości konsumentów nie tylko dla zamożniejszych.

Nie uświadczymy żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej. Dla karty dodatkowej również nie ma tego typu wydatków.

5,8% za transakcje walutowe

Bank prowadzi działalność, na której rzecz jasna chce zarabiać. Tutaj powstaje pewien problem. Otóż co prawda za kartę kredytową może i nie zapłacimy, ale transakcje za jej pośrednictwem w przypadku operacji w obcej walucie będą nas słono kosztować. Niestety, ale tak samo sytuacja się ma dla wszystkich kart kredytowych oferowanych przez Citybank . Bank pobierze nawet 5,8% prowizji od tego typu transakcji.

Co z darmową spłatą zadłużenia?

Pozornie ciekawą może wydać się oferta „Spłać zadłużenie kartą Citi Simplicity”. Czy jednak rzeczywiście jest tak atrakcyjna jak nam się wydaje? Czy nie ma żadnych haczyków? Otóż jak w przypadku każdej tego typu oferty są i to spore. Program polega na tym, iż najpierw należy zamówić kartę Simplicity. Cały proces należy sfinalizować przed upływem 6 listopada 2015. Wtedy właśnie przysługuje nam opcja spłacenia zadłużeń za darmo. W skrócie chodzi o to, że zadłużenie zostanie przeniesione na nowozałożoną kartę kredytową. Tak jak obiecuje bank oprocentowanie 0% będzie obowiązywać pół roku. Jest jednak pewien znaczący minus. Otóż porażająca prowizje pod Ofertą z Rachunku Karty będą wynosiły, aż 3% całej transakcji, minimum 10 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *