Strona główna » Karta kredytowa Credit Agricole – 1000 zł kredytu bez odsetek + 100 zł do Douglas

Karta kredytowa Credit Agricole – 1000 zł kredytu bez odsetek + 100 zł do Douglas

Credit Agricole po raz kolejny kusi nas nową, atrakcyjną promocją bankową. Placówka nie chce tak łatwo poddać się w walce o nowego klienta. Stara się skutecznie poszerzyć swój zasięg. Pomysłowość instytucji finansowych ostatnimi czasy nie zna granic. Naszym oczom jawi się dosyć nietypowa oferta – jeśli wnioskujesz o kartę kredytową wraz z nią otrzymasz bon w wysokości 100 złotych do wydania w sieci sklepów Douglas. To jeszcze nie wszystko. Następnie bank pożyczy 1000 złotych bez odsetek, aż na rok! Oczywiście musimy wypełnić wszelkie postanowienia zawarte w umowie.

Karta Credit Agricole i aż dwie ciekawe oferty

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania wyżej wymienionych bonusów jest oczywiście wypełnienie formularza na stronie internetowej. Jest to wniosek o jedną z dostępnych w Credit Agricole kart kredytowych. Do wyboru mamy :

  • Credit Agricole Visa Standard,
  • Credit Agricole Visa Silver,
  • Credit Agricole MasterCard Silver,
  • Credit Agricole Visa Gold,
  • Credit Agricole MasterCard Gold

Czasu zostało niewiele. Ostateczny termin to 31 lipca 2015. Minimalny limit na jaki musimy wyrazić zgodę to 1500 zł.

Od momentu wypełnienia i wysłania formularza mamy 30 dni na sfinalizowanie procesu. Teraz należy tylko podpisać umowę z bankiem. Jeżeli zdecydujemy się na wypełnienie wniosku w placówce czas jaki nam przysługuje zostaje skrócony do 14 dni.

Tylko trzy operacje z użyciem karty dzielą nas od zakupów w sieci Douglas

Abyśmy mogli w pełni cieszyć się bonem na zakupy w perfumeriach Douglas należy koniecznie wykonać co najmniej trzy transakcje z użyciem karty kredytowej głównej albo dodatkowej, przy czym całkowita kwota operacji nie może być mniejsza niż 150 zł. Nie są to zasady skomplikowane i raczej wykonalne dla każdego konsumenta.

Mamy jednak pewne ograniczenie. Należy się spieszyć ponieważ ilość kuponów jest ograniczona. Jedynie 6000 osobom zostaną przyznane prezenty. Bony będą dostarczone do szczęśliwców listem poleconym, do 30 dni od momentu zakończenia promocji. Należy je wykorzystać do 30.11.2015, oczywiście tylko w sieci sklepów Douglas. Jest jeszcze jedno małe „ale”. Zakupy muszą opiewać w kwotę co najmniej 300 złotych abyśmy z kuponu w ogóle mogli skorzystać. Transakcji należy dokonać świeżo wyrobioną kartą kredytową Credit Agricole. Tak przynajmniej zastrzega sobie bank w umowie.

Prezentów nie koniec. Pożyczka w kwocie 1000 zł bez żadnych odsetek

Nieoprocentowana pożyczka na kwotę 1000 zł to kolejna promocja, którą Credit Agricole skutecznie wabi klientów.

Gdy w czasie nie dłuższym niż 90 dni od chwili zawarcia umowy sfinalizujemy co najmniej trzy transakcje, bez znaczenia czy gotówkowe czy bezgotówkowe w kwocie 150 złotych, to prowizje i oprocentowanie nie będą nas dotyczyły. Tym sposobem do naszej dyspozycji będzie całe 1000 zł. Z tej sumy pieniędzy możemy korzystać przez rok (spłacając co miesiąc połowę wartości zadłużenia). Oczywiście to na co dane środki przeznaczamy nie ma znaczenia dla samego banku, lepiej jednak korzystać z nich z umiarem i nie popadać w zadłużenia. Nie warto kupować przedmiotów, na które zwyczajnie nas nie stać lub nie są nam potrzebne. Środki można umieścić chociażby na koncie oszczędnościowym czy lokacie, tym samym zarobić na odsetkach

Ile rzeczywiście kosztuje karta kredytowana w Credit Agricole?

Podsumowując należy zmierzyć się z pytanie ile tak naprawdę przyjemność posiadania karty Credit Agricole będzie nas kosztować? Jak bardzo nadwyręży nasz portfel? Karty Standard czy Silver bank wyda nam za darmo, Jeżeli jednak naszym pragnieniem jest posiadanie prestiżowej karty Gold musimy się liczyć z wydatkiem w wysokości aż 200 złotych. Pierwsze dwie wymienione karty nie przysporzą nam wielu problemów, nie wymaga bowiem wielkiego wysiłku ich otrzymanie. Jedynym czego bank od nas wymaga to dochody 500/1400 złotych. Taki warunek z pewnością spełnia większa część konsumentów.

Opłaty, które ponosimy miesięcznie w ramach karty Standard wynoszą jedyne 4,90 zł. Jednakże i to może ulec zmianie jeżeli tylko wykonamy transakcje na kwotę 400 złotych. Natomiast karta Silver to miesięczny wydatek 7,90 zł. Podobnie jak w przypadku karty Standard możemy się jej pozbyć tym razem wykonując transakcje za minimum 700 złotych. By opłat nie ponosić warto być posiadaczem Konta PROSTOoszczędzające PLUS. Jeżeli wpływa na nie 1500 zł o dodatkowych opłatach możemy zapomnieć. Jest jeszcze opcja  PREMIUM, ale tutaj wpływ musi osiągać 10000 złotych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *