Strona główna » Gadżety Samsung: Smartfon Galaxy J1, opaska Gear Fit lub tablet Galaxy Tab za wyrobienie karty kredytowej Citibank MasterCard World

Gadżety Samsung: Smartfon Galaxy J1, opaska Gear Fit lub tablet Galaxy Tab za wyrobienie karty kredytowej Citibank MasterCard World

Promocje oferowane przez banki dotyczą zwykle oprocentowania na lokatach lub atrakcyjnych warunków na koncie. Rzadko zdarza się, żeby osoba decydująca się na skorzystanie z takiej oferty mogła liczyć na coś materialnego. Inaczej jest jednak w przypadku banku Citi Handlowy, który ponownie postanowił zaskoczyć swoich klientów niezwykle ciekawą promocją. Oprócz standardowego tabletu, dostępny jest również smartfony Galaxy J1 oraz opaska Gear Fit.

Gadżety Samsung w promocji do karty kredytowej CitiBank

Ogólne zasady

Tym razem można zyskać niezwykle atrakcyjne nagrody, dlatego trzeba jak najprędzej zapoznać się z ogólnymi zasadami promocji i podjąć decyzję. Liczba zestawów jest nieograniczona, można więc dobrze wszystko przemyśleć i zdecydować się na skorzystanie z promocji nawet w ostatniej chwili.

Wakacyjna promocja, którą dla swoich Klientów przygotował bank Citi Handlowy, opiera się na niezwykle prostych zasadach. Wystarczy zamówić Kartę Kredytową Citibank wypełniając formularz na tej stronie, wybrać jedno z trzech proponowanych w promocji urządzeń firmy Samsung, a następnie czekać na telefon od konsultanta, który potwierdzi nasze dane i pokieruje w celu finalizacji umowy.

Po otrzymaniu karty uczestnik promocji ma 30 dni na zrealizowanie za jej pomocą płatności na łączną sumę min. 1000 złotych.

Wymagania dotyczące karty

Aby zamówić Kartę Kredytową Citibank trzeba mieć ukończonych 21 lat. Nie wystarczy zatem być pełnoletnim. Kolejny warunek dotyczy dochodu netto. Aby móc ją zamówić, trzeba mieć udokumentowany dochód w  w wysokości co najmniej 1200 złotych miesięcznie. Dodatkowo bank stawia na stabilne zatrudnienie i wymaga, żeby w aktualnej firmie pracować od co najmniej trzech miesięcy. W przypadku osób prowadzących własna działalność gospodarczą, firma musi działać minimum dwa lata, a wiek osoby ubiegającej się o kartę wzrasta do 25 lat. Bank Citi Handlowy traktuje te wymagania ze szczególną stanowczością. Niespełnienie choćby jednego z tych warunków dyskwalifikuję daną osobę z możliwości podpisania umowy.

Wszelkie szczegóły promocji wraz z listą potrzebnych dokumentów znajdują się w załączniku do regulaminu – tam znajdziecie wymagania odnośnie każdej z form zatrudnienia.

Promocyjne gadżety Samsung do wyboru

Przedmiotem, który będzie najprawdopodobniej najbardziej pożądanym upominkiem jest tablet Galaxy Tab 3 Lite. W wersji Lite należy on co prawda do nieco niższej półki cenowej, niż zwykły Tab 3, jednak Samsung to firma, której nie stać na stworzenie kiepskiego tabletu. Zaszkodziłoby to wizerunkowi marki. Dlatego Galaxy Tab 3 Lite jest w pełni funkcjonalnym narzędziem, idealnym do surfowania po sieci.

Dla nieco mniej wymagających uczestników promocji przygotowano smartfony Galaxy J1. To całkiem fajny, nowocześnie wyglądający telefon. Posiada on wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala, główny aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix z AF oraz dodatkowo przedni z 2 Mpix. W środku zaś znajduje się dwurdzeniowy procesor Spreadtrum SC7727S, o mocy 1,2 GHz.
Trzecim prezentem, na który mogą skusić się uczestnicy promocji, jest nowoczesny zegarek Gear Fit. Choć paradoksalnie jest to tylko zegarek, może się i tak okazać nie lada gratką, ponieważ jest ich na rynku stosunkowo niewiele. To pierwszy smart watch Samsunga, jednak trzeba przyznać, że jest urządzeniem, które działa bez zarzutu.

Dodatkowe korzyści
Pomijając atrakcyjne warunki promocyjne, sama Karta Kredytowa Citibank jest bardzo interesującym produktem bankowym, ponieważ zapewnia właścicielowi sporo korzyści. Podstawowa z nich, to punkty, zbierane za transakcje. Podobnie jak w innych tego typu programach, można je wymieniać na nagrody. Każdy nowy posiadacz karty otrzymuje na starcie 1000 punktów, może je również wymienić na voucher o wartości 30 złotych, który można wykorzystać w salonach H&M lub w perfumerii Douglas.
Warto też pamiętać o stałych zniżkach u innych partnerów banku, takich jak Merlin.pl czy Multikino.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *