Strona główna » 900 zł za korzystanie z konta firmowego w promocji „Premiowanie za bankowanie” Idea Banku

900 zł za korzystanie z konta firmowego w promocji „Premiowanie za bankowanie” Idea Banku

Idea Bank pragnie zachęcić nowych i stałych klientów do aktywnego korzystania ze swojego konta bankowego, oferując nawet 900 zł w ciągu roku, w przypadku spełnienia warunków promocji „Premiowanie za bankowanie”.

900 zł premii w promocji Idea Banku - Premiowanie za Bankowanie!

Promocja dla nowych oraz obecnych klientów

Oferta jest przeznaczona dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które zdecydują się na założenie i aktywne korzystanie z konta firmowego Firma To Ja oraz zalogują się do serwisu transakcyjnego Idea Cloud, aby aktywować promocję.

Warto podkreślić, że oferta skierowana jest również do dotychczasowych klientów banku, którzy mogą dołączyć do promocji poprzez serwis transakcyjny i podpisując akces SMS-em. Można to również uczynić osobiście w oddziałach banku.

Należy dodać, że założenie i prowadzenie konta Firma To Ja jest bezpłatne. Nie płaci się też za miesięczne korzystanie z karty debetowej (o ile dokonuje się miesięcznych transakcji kartą w wysokości minimum 400 zł – w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 4,99 zł). Darmowe są wpłaty we wpłatomatach i w mobilnym wpłatomacie. Nie zapłacimy za przelewy do ZUS-u i US-u, a także standardowe przelewy internetowe.

4 sposoby na otrzymanie premii

Zasady premiowania są niezwykle jasne i proste. Maksymalnie można zyskać 75 zł miesięczne, co daje 900 zł w skali roku, a wysokość premii zależy bezpośrednio od rodzaju aktywności na koncie.

Mamy do wyboru cztery sposoby, z tym że nie trzeba korzystać z każdego z nich.

  • 50 zł można zyskać, jeżeli wykona się przelew w wysokości 250 zł do ZUS-u lub US-u.
  • Bonusem rzędu 40 zł można się cieszyć w przypadku utrzymania średniego miesięcznego salda na koncie w wysokości powyżej 20 tys. zł (w tym miejscu należy zaznaczyć, że wysokość premii zależy od stanu salda, więc saldo w wysokości 5 -10 tys. zł skutkuje premią 15 zł, 10-15 tys. daje 25 zł, a 15-20 tys. oznacza bonus w kwocie 30 zł).
  • 10 zł premii można otrzymać za każdą wpłatę gotówki we wpłatomacie, z tym że taka wpłata nie może być niższa niż 500 zł (nie ma ograniczeń wpłat, więc jeżeli ktoś dokona siedmiu wpłat po 500 zł w miesiącu to już może się cieszyć maksymalnym miesięcznym bonusem, czyli 75 zł). Przedsiębiorcy z Warszawy  mogą również skorzystać z wpłatomatu mobilnego, czyli specjalnego samochodu Idea Banku, który podjeżdża w wybrane przez daną osobę miejsce, więc nie trzeba nigdzie chodzić, aby dokonać wpłaty. Jest to oczywiście usługa bezpłatna.
  • Ostatnia możliwość dotyczy premii 10 zł za każdą wystawioną i opłaconą fakturę w systemie bankowości elektronicznej Idea Cloud. Ta internetowa platforma dedykowana jest zarządzaniu firmą. Można na niej nie tylko wystawiać i opłacać faktury, ale także przechowywać wszelkie ważne dokumenty firmowe, zamówić mobilny wpłatomat czy też uzyskać kredyt, co pozwala efektywniej kontrolować finanse firmowe.

Oferta bez haczyków

Weryfikacja i naliczanie premii odbywa według z góry ustalonej kolejności. Pierwsze jest sprawdzenie salda miesięcznego, potem wpłaty we wpłatomacie, przelewy do ZUS-u lub US-u oraz wystawienie i opłacenie faktury.

Łączna wartość premii wynosi maksymalnie 75 zł miesięcznie i jest wypłacana do 10. dnia roboczego miesiąca po miesiącu, w którym warunki promocji zostały spełnione.

Promocja trwa dwanaście miesięcy od momentu przystąpienia, więc docelowo można osiągnąć premię w wysokości 900 zł netto (1111 zł brutto). Należy przy tym zaznaczyć, że od uzyskanej premii pobierany jest podatek 19%.

Co ważne, jeżeli w jednym miesiącu nie uda się spełnić warunku na maksymalną kwotę, to promocja nie zostaje przerwana, a jedynie w kolejnym miesiącu nie zostanie przyznana premia.

Wydaje się, że oferta promocyjna „Premiowanie za bankowanie” jest naprawdę bardzo ciekawą propozycją dla przedsiębiorców, a proste zasady przyznawania bonusu zachęcają do przystąpienia do promocji. W regulaminie nie znaleźliśmy żadnych haczyków więc nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zarekomendować ofertę – więcej na tej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *