Strona główna » 600 zł zwrotu na stacjach Orlen + 100 zł za przeniesienie rachunku @ Getin Bank

600 zł zwrotu na stacjach Orlen + 100 zł za przeniesienie rachunku @ Getin Bank

1 września 2015 roku wystartowała ciekawa promocja Getin Banku „Tańsze paliwo na Orlen”. Jak sama nazwa wskazuje, propozycja jest wspólnym dziełem Getin Banku oraz PKN Orlen i ma szansę zdobyć wielu chętnych, którzy co miesiąc tankują paliwo oraz dokonują zakupów na stacji benzynowej. Zwrot co miesiąc max. 50 zł za wszelkie zakupy na stacjach Orlen i to przez rok z pewnością skusi kierowców. Do samej promocji można przystąpić w dowolnym momencie, ale datą graniczną jest 29 lutego 2016 roku.

Tańsze paliwo na Orlen - nawet 50 zł miesięcznie przez cały rok!

Dla kogo przeznaczona jest promocja tańszego przez rok tankowania?

Akcja została desygnowana zarówno dla nowych, jak i stałych klientów Getin Banku, którzy już mają w nim Konto Osobiste Getin Up. W przypadku posiadaczy konta ważna wydaje się informacja, iż ta promocja nie łączy się z innymi promocjami banku. Tak więc ci, którzy już korzystają z jakiejś oferty promocyjnej nie mogą, niestety, przystąpić do akcji. Natomiast, jeżeli ktoś nie korzystał wcześniej z promocji i jest już klientem banku spokojnie może wziąć udział tej akcji promocyjnej.

W przypadku, gdy ktoś nie ma jeszcze konta, to trzeba takowe konto Getin Up założyć.

Posiadanie konta nie jest jedynym wymogiem. Dodatkowo należy wykazać się comiesięcznymi przelewami na owe konto w wysokości minimum tysiąca złotych oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 300 złotych na stacjach Orlen. Jest jeszcze jeden wymóg. Mianowicie, trzeba zaaprobować wszelkie zgody marketingowe.

100 zł bonusu w postaci punktów

Warto zaznaczyć, że osoby, które zdecydują się na założenie konta Getin Up zyskują dodatkowo 100 złotych. Nie jest to realizowane przelewem na konto, ale uzyskaniem 23 100 punktów VITAY, które są równoważne kwocie 100 złotych. Można je wymienić na paliwo lub inne produkty na stacjach Orlen.

Podsumowanie korzyści

Oprócz stu złotych dla nowych posiadaczy konta Getin Up, każda osoba przystępująca do programu ma szansę na zwrot 5% wartości transakcji bezgotówkowych na stacjach Orlen. Maksymalna kwota miesięczna zwrotu wynosi 50 złotych, co w skali roku daje 600 złotych. Nie ma żadnego znaczenia, co zakupi się na stacji. Może to być paliwo, ale także produkty żywnościowe, alkohol lub mapy.

Jak już wcześniej wspomniano, taka promocja trwa rok od momentu przystąpienia do programu. Kwota zwrotu zawsze jest wypłacana do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały wykonane premiowane operacje bezgotówkowe, czyli kartą.

Na co warto zwrócić uwagę?

Na pewno warto zauważyć, że promocja „Tańsze paliwo na Orlen” przeznaczona jest dla tych kierowców, którzy naprawdę dużo tankują w ciągu miesiąca lub też robią spore zakupy na stacjach Orlen. Aby zyskać maksymalną kwotę zwrotu należałoby zrobić zakupy na kwotę 1000 złotych, a to naprawdę dużo dla przeciętnego właściciela samochodu, który z reguły wydaje na paliwo 200-500 złotych miesięcznie. Oczywiście można kupować inne produkty na stacjach, ale nie o to chyba chodzi. W każdym razie, promocja jest szczególnie atrakcyjna dla kierowców zawodowych lub właścicieli ciężarówek, którzy mają szanse na osiągnięcie maksymalnej kwoty zwrotu. Natomiast przeciętny kierowca musi liczyć się z tym, że zyska 15-25 złotych. Tak czy inaczej w skali roku to zawsze jakaś oszczędność 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *