Strona główna » 360 zł premii z Kontem 360° w Banku Millennium

360 zł premii z Kontem 360° w Banku Millennium

Bank Millenium zaskoczył wszystkich nową promocją bankową – do zdobycia jest najwyższa kwota w historii okazji, bo aż 360 złotych. Wystarczy założenie Konta 360° oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta.

360 złotych tylko dla nowych klientów

Dokładniej mówiąc: z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które na dzień poprzedzający rozpoczęcie promocji nie są posiadaczami rachunku w Banku Millenium

W czasie trwania promocji Banku Millenium tj. od 26.06 do 27.08 należy zawrzeć umowę o rachunek, a także kartę debetową.

2% za płatności kartą oraz aż 10% BLIKiem

Wystarczy tylko spełnić pewne warunki i będziemy mogli cieszyć się dodatkową gotówką. Bank uhonoruje nas premią kiedy tylko dokonamy określonych transakcji. Mowa o tych bezgotówkowych transakcjach kartą, a także płatnościach BLIK. W pierwszym przypadku otrzymamy zwrot w wysokości 2%, przy czym nie ma znaczenia czy będą to zakupy w Internecie czy w sklepach stacjonarnych.

Podobnie sprawa się ma w przypadku usługi BLIK. Bank Millenium uznaje w tym wypadku transakcje bezgotówkowe w punktach stacjonarnych jak i w sklepach internatowych. Z tym wyjątkiem, że przy BLIKu zwrot to zysk w wysokości aż 10%. By ułatwić sobie życie warto pokusić się o spis sklepów, w których z łatwością dokonamy transakcji BLIKiem.

Należy pamiętać, że największy miesięczny zwrot może sięgnąć 60 złotych. Niestety nie uzyskamy pełnej kwoty przy wykonaniu tylko jednego typu transakcji. Mówi o tym wprost regulamin. Maksimum jakie możemy zyskać to 30 złotych za transakcje kartą i kolejne 30 złotych za transakcje BLIKiem. Należy zaznaczyć przede wszystkim to, że aby w ogóle transakcja została wliczona w dany miesiąc musi również w nim zostać zaksięgowana.

Czas trwania promocji Banku Millenium o wdzięcznym tytule „Zyskaj 360 zł” to 6 miesięcy. W uproszczeniu nasz zysk to 6×60 złotych. Za rozpoczęcie transakcji prowadzących do premii uważa się wszystkie te dokonywane po miesiącu, w którym nastąpiło podpisanie umowy z bankiem. Środki znajdą się na naszym koncie do końca miesiąca po miesiącu promocyjnym, czyli przykładowo premia za miesiąc Wrzesień zostanie wpłacona na nasze konto do końca października.

Pamiętajmy jednak, że głównym warunkiem uzyskania premii jest wpłata w wysokości 1000 złotych w każdym miesiącu (wpływ z innego banku). Dodatkowo należy się zalogować w aplikacji mobilnej instytucji i dokonać chociażby jednej transakcji za pomocą karty płatniczej.

Koszty oraz opłacalność Konta 360°

Należy wspomnieć, iż Konto 360° cieszy się sporą popularnością i jest obecnie jednym z najlepszych kont osobistych na rynku. Za obsługę bowiem nie przyjdzie nam zapłacić nawet złotówki, jeżeli tylko przelejemy na nie minimalną kwotę 1000 złotych, a także dokonamy chociażby jednej transakcji za pomocą karty. Dokładnie te same warunki musimy spełniać by móc powalczyć o 360 złotych w nowej promocji Banku Millenium. Jeżeli jednak ich nie spełnimy będziemy musieli uiścić 8 zł za obsługę konta.

Co z opłatą za kartę? Tutaj rzecz ma się identycznie jak w kwestii samego rachunku. Gdy spełnimy powyższe zasady to z takowej opłaty będziemy zwolnieni. Można przy tym również dodać iż przez pierwsze dwa miesiące niezależnie od tego czy postępujemy zgodnie z powyższymi warunkami czy nie opłata za kartę równa się 0.

Bank Millenium wyszedł również naprzeciw młodzieży dopiero wkraczającej w świat finansów. Konto Student, które także podlega nowej promocji , jest zupełnie gratis, do tego nie trzeba wykonywać żadnych przelewów. Dla studentów więc jest to wyjątkowo atrakcyjna opcja. Dodatkowo do konta dorzucana jest karta debetowa, której utrzymanie będzie zupełnie darmowe, tutaj jednak należy wykonać chociaż jedną transakcję bezgotówkową.

Załóż kontowypełnij wniosek online

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *