Strona główna » 140 zł premii od Toyota Bank + 2 świetne lokaty w promocji „Super Duet”

140 zł premii od Toyota Bank + 2 świetne lokaty w promocji „Super Duet”

Toyota Bank to kolejna na liście placówka, dla której niespodzianek nie ma końca! Teraz to już druga edycja promocji, z tą tylko różnicą, że teraz w Twojej kieszeni może znaleźć się podwójna premia. Wystarczy tylko spełnić warunki umowy aby w Twoim portfelu znalazło się 140 złotych! Czy ta perspektywa nie brzmi pięknie? Minimalny wysiłek, spory zysk. To wszystko przygotował Toyota Bank. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem. Dowiedz się jak możesz otrzymać atrakcyjne prezenty w kilka chwil.

Promocja Toyota Bank "Super Duet"

Szansa na atrakcyjne nagrody dla nowych klientów Toyota Bank. Oferta skierowana dla świeżo upieczonych posiadaczy Konta Jedynego

O nagrody mogą ubiegać się te osoby, które przed terminem 14.05.2015 roku nie były w posiadaniu Konta Jedynego czy także Planu Depozytowego na 80 dni. W wypadku jeśli byliśmy ich właścicielami niestety perspektywa zdobycia bonusów nas ominie.

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku na stronie WWW poświęconej danej ofercie. Uczynić to należy do dnia 11.06.2015. Kwestie marketingowe nie wchodzą w grę, nie musimy wyrażać zgody na wykorzystywanie naszych danych tak jak było to w przypadku innych tego typu promocji. Wystarczy przeczytać i zaakceptować regulamin.

Gdy tylko formularz zostanie wypełniony i przesłany skontaktuje się z nami przedstawiciel banku. Podczas rozmowy zostaniemy umówieni z kurierem, którzy przekaże nam umowę do własnoręcznego podpisu. Cały proces potrwa maksymalnie kilka dni.

Dwie lokaty i 140 złotych w kieszeni

W czasie 14 dni kalendarzowych od momentu aktywacji Konta Jedynego naszym obowiązkiem będzie założenie chociażby jednej lokaty Plan Depozytowy na 80 dni. Lokata opiewa w kwotę minimalną 3000 zł natomiast maksymalna wynosi 7000 zł, należy zwrócić uwagę, że lokat może być nawet 7. Bank składa obietnicę, że oprocentowanie będzie utrzymywać się na poziomie 3,25% do dnia 10.07.2015.

Natomiast w czasie 30 dni kalendarzowych od momentu wystartowania pierwszej lokaty naszym obowiązkiem będzie założenie drugiej, z ta tylko różnicą, że ma to być Depozyt Plus na okres 6 miesięcy. Kwota w jaką lokata musi opiewać to co najmniej 5000 zł. Bank obiecuje oprocentowanie utrzymujące się tym razem na poziomie 2,6% do 10.08.2015.

Warunkiem zakwalifikowania się do programu aby w ogóle wspomnianą premię otrzymać jest utrzymanie salda lokaty Plan Depozytowy przez całkowity wyznaczony okres, czyli 80 dni, a także utrzymanie salda lokaty Depozyt Plus przez minimalny okres 4 miesiące. W innym przypadku nagroda nie przysługuje. O pomyślnym zakwalifikowaniu się zostaniemy powiadomieni przez bank do dnia 16.12.2015.

Reasumując : przy założeniu, że spełnimy wszelkie wymagane warunki i na wspomnianych lokatach znajdą się kwoty minimalne, następnie zdołamy je utrzymać zarobimy 17,30 + 52,65 zł odsetek netto, a do tego przysługiwać nam będzie 140 zł premii oferowanej przez bank.

Należy oczywiście pamiętać, że cały proces rozpoczyna się od stworzenia Konta Jedynego. Miesięczne utrzymanie konta kosztuje 2,49 zł. Nie mniej jednak opłaty tej możemy się pozbyć. W tym celu wystarczy wykonywać transakcje kartą w wysokości nie mniejsze niż 400 złotych.

Atrakcyjność Konta Jedynego wzrasta gdy dodamy do tego fakt, że otrzymać możemy 10% zwrotu pieniędzy wydanych na stacjach benzynowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *