Strona główna » 120zł za otwarcie konta w BZ WBK. Bardzo proste warunki!

120zł za otwarcie konta w BZ WBK. Bardzo proste warunki!

BZWBK ma za sobą wiele ciekawych promocji. Wciąż zaskakuje konsumentów czymś zupełnie nowym. Innowacyjne pomysły wyrastają niczym grzyby po deszczu. Wszystko to by zaciekawić potencjalnego klienta swoimi ofertami. Tak więc najpierw mieliśmy zaskakujące 10 % procent zwrotu za rachunki i 150 złotych za co? Wystarczyło otworzyć konto maklerskie. Teraz do łask wchodzi kolejna promocja BZWBK. Wielu z pewnością zainteresuje możliwość zdobycia vouchera o wartości 20 złotych, a także 100 złotych na karcie prepaid do zrealizowania w sieci sklepów Empik.

Voucher, karta prepaid? Na jakich warunkach?

Oczywiście z powyższej promocji mogą skorzystać jedynie świeżo upieczeni klienci wspomnianego banku. Jaśniej mówiąc, nagrody otrzymasz jeśli na dzień 27.03.2015 nie byłeś jeszcze klientem firmy.

Promocja obejmuje termin 27 marca do 30 kwietnia 2015. Pierwszy dzień podpisania umowy jest dniem w jakim według regulaminu przystępujesz do promocji. Najważniejszym punktem w formularzu będzie ten dotyczący przetwarzania danych. Pamiętaj, żeby zdobyć nagrodę musisz zakreślić to pole. Jeśli na voucherach Ci zależy upewnij się, że to zrobiłeś. Wymagany jest także Twój numer telefonu.

Należy również zwrócić uwagę na pewien istotny fakt. Otóż by w ogóle pod dana promocję podlegać konto musi zostać założone przez Internet. Otwarcie konto to jedyne co musisz zrobić. Od tej pory wystarczy tylko czekać na wiadomość elektroniczną od naszego banku. Bank dostarczy nam voucher maksymalnie do 31 maja na adres e-mail, który wpisaliśmy w formularzu.

Kolejna nagroda, o której wspominaliśmy to karta prepaid opiewająca w kwotę100 złotych. Jeśli tylko będziesz dokonywać przelewów na swoje nowe konto (minimalna wartość wynosi 800 złotych) to taka karta będzie należała do Ciebie. Uściślając:

W miesiącu następującym po miesiącu, w którym umowa o Pakiet Konta została zawarta musimy przelewać minimalną kwotę 800 złotych. Zaznaczyć należy, iż w grę nie wchodzi przelew między rachunkami w BZWBK.

UWAGA! Poza sytuacją opisana powyżej nie ma żadnego znaczenia skąd nasz przelew będzie pochodził, równie dobrze możemy przesyłać pieniądze z innego naszego konta na nowe, założone w Banku Zachodnim.

Nagroda jest wysyłana maksymalnie do 31 sierpnia 2015.

Wybór konta najlepszego dla mnie?

Tak naprawdę nie ma znaczenia, który spośród dostępnych rachunków osobistych prowadzonych przez bank wybierzemy. Może to być Konto Godne Polecenia jak i Konto 1|2|3 lub jakiekolwiek inne, które spełni nasze potrzeby. Kryterium, które może być istotne dla większości z nas to to by konto było darmowe. Jednym z lepszych wyborów może okazać się właśnie  Konto Godne Polecenia. Nie przyjdzie nam za nie dodatkowo zapłacić, prowadzenie jest darmowe, nie ma żadnych dodatkowych kruczków. Najdroższe i najmniej korzystne będzie w tym wypadku Konto 1|2|3 . Kwota jaką minimalnie musielibyśmy przelać to 2 tys. złotych.

Koniecznym jest również zamówienie karty do konta tak jak traktuje o tym umowa. Natomiast nie musimy z niej korzystać jeśli nie mamy na to ochoty. Co więcej karta może zostać zastrzeżona zaraz w momencie jej otrzymania.

Załóż Konto Godne Polecenia, a 120 złotych może być Twoje już teraz?

Tak! Jak najbardziej. Dzisiejsza technologia umożliwia nam bardzo szybkie założenie konta nawet w ciągu kilku minut i to bez wychodzenia z domu. Z promocji może skorzystać praktycznie każdy, nie ważne ile ma lat i czym się zajmuje. Kilka klików może nas dzielić od otrzymania nowych możliwości i pieniędzy do wykorzystania. Jeśli potrzebujesz konta w banku warto brać pod uwagę wszelkiego rodzaju promocje, z którymi placówki wychodzą naprzeciw potencjalnym konsumentom.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *